Müşteri hizmetleri

ARAÇ İADE ETME

Ön ödeme ve araç alımı sırasında depozito bedeli için kullanılan kredi kartıyla ödeme yapmanızı tavsiye ederiz.

SCDW güvence paketiniz varsa, araç gövdesine verilen hasarlarda ödeme yapmanız gerekmez. Ancak güvence paketinin geçerli olması için tüm raporları, doğru ve eksiksiz bir şekilde bize ulaştırmanız gerekir.

Araca verdiğiniz zararın seçilen sigorta kapsamında olmaması durumunda muafiyet bedeli, önceden belirlenmiş tarifeler ve araç kategorilerine göre sizden tahsil edilecektir. Buna ek olarak, mevcut fiyat listemiz uyarınca araç hasarları için hizmet bedeli de alınmaktadır. Bu, araç bırakma sırasında tahsil edilir. Müşterinin kendisine polis veya başka bir kişi tarafından verilen tüm belgeleri sunması (polis raporu, alkol testi raporu vb) ve araç bırakma ofisinde bir beyanname doldurması gerekir.

CARWIZ, müşteri, Türkiye Cumhuriyeti ve sigorta kurallarına ve düzenlemelerine uygun olarak hareket etmemesi veya kazayı bildirme prosedürünü yerine getirmemesi halinde ortaya çıkan zararın tüm masrafını tahsil etme hakkını saklı tutar.

Farklı bir şirket veya sigorta acentesinden sigorta veya sigorta muaifyetiniz varsa, tüm prosedürü tamamlamanız (Alkol testi, polis raporu vb) ve araçtan indiğinizde tüm belgelerin kopyalarını istemeniz çok önemlidir. Doğrudan Carwiz’den alınmış güvence paketiniz olmaması durumunda hasara ilişkin masraflar tarafınızdan tahsil edilir. Topladığınız raporlar ve hasar faturası ile birlikte sigortalanmış olduğunuz firmaya başvurabilirsiniz. Ek belgeler için lütfen Müşteri desteğimize başvurun.

Kiralama süresi sona erdikten sonra ek bir ödemeniz varsa, kredi kartınızdan tahsil edilir.

Ek ödemelerin olası sebeplerinden bazıları

  • Otopark cezası
  • Trafik cezası
  • HGS bedeli
  • Araba temizliğinden sonra tespit edilen hasarlar

Birlikte DENEYİMLER YARATTIK, bu yüzden tüm notlarınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Yorumunuzu bize e-posta ile customer.support@carwiz.com.tr adresine veya web sitemizden online anket yoluyla gönderebilirsiniz.

Depozito hesabınıza iade edilme süresi 15 günden 4 haftaya kadar sürebilir ve kredi kartınıza ve bankanıza bağlıdır.

Bize ulaşın

Tarama deneyiminizi geliştirmek için, CARWIZ web sayfası çerezleri ve benzer teknolojileri kullanır. Bu web sitesini görüntülemeye devam ederseniz, kullanımlarını kabul ettiğinizi düşünürüz. Daha fazla bilgi »