Müşteri hizmetleri

Kiralama öncesi

Rezervasyon yaparken, sürücünüzün ehliyet numaranızı veya bilgilerinizi yazmanıza gerek yoktur, ancak seçilen aracınızı almak için geçerli bir ehliyetiniz olması gerekir.

21 yaşın üzerindeyseniz, araçlarımızı kiralayabilir ve kullanabilirsiniz, ancak 25 yaş altı müşteriler için araç grubuna göre ek sürücü ücreti uygulanabilir.

Araç alma sırasında geçerli bir sürücü ehliyeti sunmanız gerekir; ayrıca Latin alfabesinde olmayan ehliyetler için, örneğin Çince, Japonca veya Kiril alfabesi, ayrıca uluslararası ehliyet gereklidir.

Evet, araç rezervasyonu sırasında, kredi kartınız onaylanır. Geçerli bir kredi kartı her araç kiralama işleminin temelidir ve rezervasyon oluşturma sırasında kartınızın geçerliliğini doğrularız. Sadece “Şimdi Öde” rezervasyonlarında kartınızdan ücret alınır.

Kullanabilirisiniz,ancak, sözleşmeyi imzalayan kişinin, geçerli bir kredi kartına sahip olması gerektiğini unutmayın.

Tüm kredi kartlarını kabul ediyoruz: Visa, MasterCard.

Not: Ön ödemeli veya elektron kartlarını, seyahat kartlarını ve Visa Electron veya Maestro'ları kabul etmiyoruz.

Sadece “Şimdi Öde” rezervasyonlarında kartınızdan ücret tahsil edilir.

Her müşterinin isteğini aklımızda tutmaya çalışsak da, ne yazık ki belirli bir modeli garanti edemeyiz. Sadece seçilen otomobil kategorisinde bir araç garanti edebiliriz.

Lütfen bunu "Araçlar" bölümünden kontrol edin.

Böyle bir hizmet sunuyoruz; bununla birlikte, araç teslim alınmadan 48 saat önce üzerinde anlaşılması gerekiyor ve ek hizmet fiyat listemize göre ücretlendiriliyor.

Her zaman müşteri desteğimize veya ofislerimizden birine başvurabilirsiniz. İletişim bilgilerini İletişim bölümünde bulabilirsiniz.

Sigorta muafiyeti, bir kaza durumunda müşterinin sorumlu tutulabileceği azami tutardır. Ne kadar yüksek olacağı araç kategorisine bağlıdır ve rezervasyon işlemi sırasında miktar kontrol edilebilir.

Ek sigorta paketleri, sizin herhangi bir kaza durumunda sorumluluğunuzu düşüren/sıfırlayan ek ürünlerdir.

SCDW, araç gövdesinde oluşan hasarlarda muafiyet bedelini karşılayan bir ek sigortadır.

CDW +, araç gövdesinde meydana gelen hasarlar için fazlalığın bir kısmını karşılayan ek bir sigortadır.

WUG (Tekerlek, Alt Takım ve Cam koruması), jantlara, alt takıma ve cama verilen zararın fazlasını karşılayan ek bir sigortadır.

Ek bir sigorta paketi seçerek muafiyeti azaltabilir/sıfırlayabilirsiniz.

Evet, eğer kiralama fiyatı hakkında tam bilgi istiyorsanız. Ancak araç alımı sırasında her zaman ek paketler ve hizmetler seçebilirsiniz.

İstenilen ekipmanın alım sırasında hazır olacağından emin olmak için, araç rezervasyon işlemi sırasında ayırmanızı tavsiye ederiz. Ancak, müsaitlik durumuna göre ofislerimizden de talep edebilirsiniz.

Çocuk koltuğu, yükseltici, kış lastiği gibi ek ürünleri seçebilirsiniz.(Lütfen uygunluk için sorunuz)

Müşterimiz olarak, aracı sadece Türkiye dahilinde kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Türkiye sınırları dahilinde, feribot kullanabilirsiniz.

Standart rezervasyonlarımızda kilometre sınırı yoktur. Özel durumlarda kilometre sınırı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Maksimum kira süresi 30 gündür. Bununla birlikte, burada belirtilen süreden daha uzun bir kiralama süresine ihtiyaç duymanız durumunda, lütfen Müşteri desteğimize başvurun.

Araçlarımız istekleriniz doğrultusunda birkaç saat kullanılabilir, ancak asgari ücret her zaman 24 saattir. Teslim alma ve bırakma süresi her zaman rezervasyon işlemi sırasında seçilir.

Evet, CARWIZ böyle bir hizmet sunuyor. Bir ofiste bir aracı alıp bir başkasına iade edebilirsiniz. Büro listesini kontrol edebilir, rezervasyon işlemi sırasında alma ve bırakma konumunu seçebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli („Tek yön hizmet“) hesaplanır ve rezervasyon sırasında kiranın ücretine eklenir.

Araçlarımızı başka şehirlerdeki ofislerimize bırakabilirsiniz. Bunun için ek bir ücret uygulanır. Araçların Türkiye dışına çıkması kesinlikle yasaktır.

Rezervasyon işlemi sırasında, kesin alış zamanını belirtmeniz gerekir. Ancak, araç alımından 12 saat öncesine kadar alma zamanını değiştirebilirsiniz.

Not: Geç varış durumunda, aracı teslim etmeme hakkına sahibiz.

Evet, ancak ofis çalışma saatleri dışında teslim alma ve bırakma durumunda, rezervasyon işlemi sırasında belirtilen özel bir ücret alınır. Her ofisteki çalışma saatlerini Rehber bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Bize ulaşın

Tarama deneyiminizi geliştirmek için, CARWIZ web sayfası çerezleri ve benzer teknolojileri kullanır. Bu web sitesini görüntülemeye devam ederseniz, kullanımlarını kabul ettiğinizi düşünürüz. Daha fazla bilgi »