Müşteri hizmetleri

Kiralama öncesi

Rezervasyon yaparken, sürücünüzün ehliyet numaranızı veya bilgilerinizi yazmanıza gerek yoktur, ancak seçilen aracınızı almak için geçerli bir ehliyetiniz olması gerekir.

18 yaşın altındaysanız, araçlarımızı hem kiralayabilir hem de sürebilirsin, ancak 25 yaşın altındakilerin sözleşmede belirtilen tüm genç sürücüler için ek bir genç sürücü ücreti ödemeleri gerektiğini unutmayın.

Araç alma sırasında geçerli bir sürücü ehliyeti sunmanız gerekir; ayrıca Latin alfabesinde olmayan ehliyetlere, örneğin Çince, Japonca veya Kiril alfabesine, uluslararası bir ehliyet de olması gerekir.

Evet, araç rezervasyonu sırasında, kredi kartınız onaylanır. Geçerli bir kredi kartı her araç kiralama işleminin temelidir ve bu şekilde sadece geçerliliğini doğrularız. Bu doğrulama işlemi sırasında kredi kartınızdan ücret tahsil edilmeyecektir.

Kullanabilirisiniz,ancak, sözleşmeyi imzalayan kişinin, geçerli bir kredi kartına sahip olması gerektiğini unutmayın.

Tüm kredi kartlarını kabul ediyoruz: Visa, MasterCard, American Express, Diners.

Not: Ön ödemeli veya elektron kartlarını, seyahat kartlarını ve Visa Electron veya Maestro'ları kabul etmiyoruz.

Hayır, rezervasyon sırasında sadece kartınızın geçerliliğini onaylıyoruz.

Her müşterinin isteğini aklımızda tutmaya çalışsak da, ne yazık ki belirli bir modeli garanti edemeyiz. Sadece seçilen otomobil kategorisinde bir araç garanti edebiliriz.

Lütfen bunu "Araçlar" bölümünden kontrol edin.

Evet, ek donanım seçimi sırasında “Dizel motor talebi” seçeneğini seçerek yapabilirsiniz.

Böyle bir durumda ilave ücret tahsil edileceğini unutmayın.

Böyle bir hizmet sunuyoruz; bununla birlikte, araç teslim alınmadan 48 saat önce üzerinde anlaşılması gerekiyor ve ek hizmet fiyat listemize göre ücretlendiriliyor.

Her zaman müşteri desteğimize veya ofislerimizden birine başvurabilirsiniz. İletişim bilgilerini İletişim bölümünde bulabilirsiniz.

Sigorta muafiyeti, bir kaza durumunda müşterinin sorumlu tutulabileceği azami tutardır. Ne kadar yüksek olacağı araç kategorisine bağlıdır ve rezervasyon işlemi sırasında miktar kontrol edilebilir.

Sigorta muafiyeti, bir kaza durumunda müşterinin sorumlu tutulabileceği azami tutardır. Ne kadar yüksek olacağı araç kategorisine bağlıdır ve rezervasyon işlemi sırasında miktar kontrol edilebilir.

SCDW, araç gövdesinde yapılan fazlalığı (hasara katılım) karşılayan ek bir sigortadır.

CDW +, araç gövdesinde meydana gelen hasarlar için fazlalığın bir kısmını karşılayan ek bir sigortadır.

WUG (Tekerlek, Alt Takım ve Cam koruması), jantlara, alt takıma ve cama verilen zararın fazlasını karşılayan ek bir sigortadır.

Ek bir sigorta paketi seçerek azaltabilirsiniz ve seçilen paket başına fazla miktar düşürülür veya tamamen kaldırılır.

Evet, eğer kiralama fiyatı hakkında tam bilgi istiyorsanız. Ancak araç alımı sırasında her zaman ek paketler ve hizmetler seçebilirsiniz.

İstenilen ekipmanın alım sırasında hazır olacağından emin olmak için, araç rezervasyon işlemi sırasında ayırmanızı tavsiye ederiz. Ancak, müsaitlik durumuna göre ofislerimizden de talep edebilirsiniz.

Seçimimizde WiFi, GPS (uydu), çocuk koltuğu / yükseltici, lastik zincirleri vs.

Müşterimiz olarak, aracı sadece Türkiye dahilinde kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Tüm müşterilerimiz kiralamalarında serbest dolaşım hakkına sahiptir. Ancak, bu durumda özel bir ücret tahsil edilir.

Düzenli teklifimizin yapılan kilometre için bir sınırı yoktur. Özel teklifler durumunda, kilometre üzerindeki sınır her zaman açıkça belirtilir.

Maksimum kira süresi 30 gündür. Bununla birlikte, burada belirtilen süreden daha uzun bir kiralama süresine ihtiyaç duymanız durumunda, lütfen Müşteri desteğimize başvurun.

Araçlarımız istekleriniz doğrultusunda birkaç saat kullanılabilir, ancak asgari ücret her zaman 24 saattir. Teslim alma ve bırakma süresi her zaman rezervasyon işlemi sırasında seçilir.

Evet, CARWIZ böyle bir hizmet sunuyor. Bir ofiste bir aracı alıp bir başkasına iade edebilirsiniz. Büro listesini kontrol edebilir, rezervasyon işlemi sırasında alma ve bırakma konumunu seçebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli („Tek yön hizmet“) hesaplanır ve rezervasyon sırasında kiranın ücretine eklenir.

Müşterilerimize daha fazla esneklik sunma isteğimize göre, bunu özel teklifler oluşturarak (araç teslim yerine göre) mümkün kıldık.

Rezervasyon işlemi sırasında, kesin alış zamanını belirtmeniz gerekir. Ancak, araç alımından 12 saat öncesine kadar alma zamanını değiştirebilirsiniz.

Not: Geç varış durumunda, aracı teslim etmeme hakkına sahibiz.

Evet, ancak ofis çalışma saatleri dışında teslim alma ve bırakma durumunda, rezervasyon işlemi sırasında belirtilen özel bir ücret alınır. Her ofisteki çalışma saatlerini Rehber bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Bize ulaşın

Tarama deneyiminizi geliştirmek için, CARWIZ web sayfası çerezleri ve benzer teknolojileri kullanır. Bu web sitesini görüntülemeye devam ederseniz, kullanımlarını kabul ettiğinizi düşünürüz. Daha fazla bilgi »