Müşteri hizmetleri

Rezervasyonlar

Makbuzunuz e-posta yoluyla gelmelidir. Lütfen girdiğiniz bilgileri iki kez kontrol edin ve her şey yolunda görünüyorsa müşteri desteği ile iletişim kurun.

Ek sigorta paketleri ile araç hasarlarında kişisel sorumluluğunuzu azaltabilirsiniz. Küçültülebilir veya tamamen kaldıralabilir. Sigorta fazlası aracın kategorisine, seçilen pakete ve aracın kiralandığı gün sayısına bağlıdır. Rezervasyon işlemi sırasında ilave paketlerin fiyatını kontrol edebilirsiniz.

  • SCDW, araç gövdesinde yapılan fazlalığı (hasara katılım) karşılayan ek bir sigortadır.
  • WUG (Tekerlek Alt Takımı ve Cam koruması), jantlara, alt ve cama verilen zararın fazlasının bir kısmını karşılayan ek bir sigortadır.

Alış ve bırakma konumu ile araç modeli, alınmadan 48 saat öncesine kadar değiştirilebilir. Teslim süresi, teslim alınmadan 12 saat öncesine kadar değiştirilebilir ve teslim hizmetlerinden ise araç teslim alınmadan 48 saat öncesine kadar talep edilebilir.

Müşteri desteğimizi bilgilendirdiyseniz, aracınız varışınıza kadar sizi bekleyecektir, aksi takdirde aşağıdaki rezervasyon şartlarına sahibiz.

  • 16 Eylül - 31 Aralık arasında. Ocak - 14. Haziran - 6 SAAT
  • 15 Haziran - 15 Eylül - 1 SAAT

Rezervasyonunuzu, kullanıcı hesabınızdan veya araç teslim almadan 24 saat öncesine kadar rezervasyon formunda iptal edebilirsiniz.

Müşteri görünmezse veya geçerli bir sebep olmadan veya rezervasyon iptali olmadan aracı teslim almazsa, iptal masraflarını kredi kartından tahsil etme hakkını saklı tutarız.

Bir kullanıcı hesabına sahip olmak, rezervasyon yapmak için gerekli olmamakla birlikte, size faturalarınızı, özel avantajlarınızı izleyebilmenin yanı sıra, size sunulan tüm haberleri ve teklifleri kontrol etme olanağı sunar.

Alıcının kendisi için her zaman farklı bir kredi kartı kullanabilirsiniz. Ancak, farklı bir kredi kartınız yoksa, seçilen aracı alamazsınız.

Araç alımında geçerli bir kredi kartına, kimlik kartına ve geçerli bir sürücü belgesine, ayrıca Çince, Japonca veya Kiril alfabesi gibi Latin alfabesinde olmayan ehliyetlere sahip kişilerin uluslararası bir ehliyet de bulundurması gerekir.

Ne yazık ki, yalnızca kredi kartının sahibi sözleşmeyi kendi adına imzalayabilir ve aracı alabilir.

Bu durumda lütfen Müşteri desteğimizi bilgilendirin.

Aracı alan müşterinin kişisel belgelerinin (ehliyet ve kimlik kartı) ve geçerli bir kredi kartına sahip olması gerekir.

Bize ulaşın

Tarama deneyiminizi geliştirmek için, CARWIZ web sayfası çerezleri ve benzer teknolojileri kullanır. Bu web sitesini görüntülemeye devam ederseniz, kullanımlarını kabul ettiğinizi düşünürüz. Daha fazla bilgi »