Müşteri hizmetleri

Kiralama Sürecinde

Kiralama sürenizi dolmadan 48 saat önce kira sürenizi yazılı olarak veya şahsen ofislerimizde uzatabilirsiniz. Uzatma fiyatı mevcut fiyat listemiz tarafından hesaplanacaktır.

Araç teslim ofisini değiştirebilirsiniz, ancak böyle bir durumda bu hizmet için ek bir ücret alınır.

Müşterimiz olarak aracı sadece Türkiye içinde kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Ek donanım seçimimizde çocuk koltukları / yükseltici, kış lastikleri, lastik zincirleri seçebilirsiniz.

En yakın CARWIZ ofisine gidin. Ekipman mevcutsa, kiralayabilirsiniz ve ücretler kiralama süresine göre yapılır.

Sözleşmenize ek bir sürücü eklemeye karar verdiyseniz, eklemek istediğiniz sürücünün ehliyetiyle en yakın CARWIZ ofisine gelebilirsiniz. Ek sürücü ücreti, ek sürücüyü eklediğiniz tarihten itibaren tahsil edilir.

Aracı sözleşmede belirtilen süreden önce iade edebilirsiniz. Bu durumda, aracın kullanıldığı süreyi ödersiniz. Ancak, hesaplamalardaki farklılık nedeniyle, mevcut durumdan ve rezervasyon sırasındaki durumdan fiyat değişikliği olabilir.

Rezervasyon için kiralama acentelerinden biri aracılığıyla rezervasyon yaptıysanız ve ödeme yaptıysanız, fiyat indirimi için lütfen doğrudan onlarla iletişim kurun.

Kiraladığınız bir CARWIZ aracınız varsa ve ek sigorta eklemeye karar verdiyseniz, kiralama koşullarını değiştirmek ve arabanızı kontrol ettirmek için lütfen en yakın CARWIZ ofisine gidiniz.

Bize ulaşın

Tarama deneyiminizi geliştirmek için, CARWIZ web sayfası çerezleri ve benzer teknolojileri kullanır. Bu web sitesini görüntülemeye devam ederseniz, kullanımlarını kabul ettiğinizi düşünürüz. Daha fazla bilgi »