Türkiye'nin tadlarını CARWIZ ile keşfedin

Türkiye'nin tadlarını CARWIZ ile keşfedin

Türkiye'nin tadlarını CARWIZ ile keşfedin

Türkiye'nin tadlarını CARWIZ ile keşfedin

Rezervasyon oluştur

Farklı ofiste araç teslimi
Rezervasyonunuzu kontrol edin veya düzenleyin

Rent a car Adana!

Adana, Türkiye’nin güneyinde, Akdeniz’in kıyısında konumlanmıştır. Büyüklük açısından Türkiye’de beşinci olan bu şehir, “Zamansız Güzellik” olarak da anılır.

Romalılar döneminde inşa edilmiş ve dünyanın en eski köprüsü olarak bilinen Taşköprü, Türkiye’nin en uzun nehri olan Seyhan’ın üzerine kurulmuştur. Nehrin kıyıları, çiçek bahçeleriyle ve bitkiler, ağaçlar, şelaleler, bisiklet ve yürüyüş yollarının içinde bulunduğu geniş parklarla çevrilidir. Park aynı zamanda 28,500 kişilik kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük camisi olan Sabancı Camisi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Adana’nın turistik yerleri arasına Atatürk Müzesi ve Büyük Saat Kulesi de vardır. Şehirden hareketle küçük bir yolculuğun sonunda, Eski Misus ve Anavarza antik kentleriyle birlikte Yumurtalık ve Karataş plajları misafirleri kucaklar. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Adana’da da her sokağın köşesinde sizi bekleyen lezzetleri tatmayı sakın unutmayın.

Bu güzel şehri, yemeklerini, turistik yerlerini keşfedin ve hayatınız boyunca unutmayacağınız anılar yaratın!

Bize ulaşın

Tarama deneyiminizi geliştirmek için, CARWIZ web sayfası çerezleri ve benzer teknolojileri kullanır. Bu web sitesini görüntülemeye devam ederseniz, kullanımlarını kabul ettiğinizi düşünürüz. Daha fazla bilgi »